Prejsť na obsah

Lyžiarske centrá

Lyžiarske stredisko Skicentrum Ždiar/Strednica
Lyžiarske stredisko Ždiar/Strednica je súčasťou rázovitej horskej obce Ždiar, známej svojou ľudovou architektúrou a folklórom. Lyžiarsky areál je situovaný medzi hrebeňmi Belianskych Tatier, predstavujúcich východnú časť Vysokých Tatier a Spišskej Magury. Zjazdovky tohto lyžiarskeho areálu sú vhodné pre začiatočníkov a menej náročných lyžiarov. Je vyhľadávané pre svoju ľahkú dostupnosť, vysokú prepravnú kapacitu a pre výborné snehové podmienky. Lyžiarske stredisko Strednica má tiež mechanické zasnežovanie.

Lyžiarske stredisko Bachledova Dolina - Jezersko
Lyžiarske stredisko Ski Bachledova sa nachádza v regióne Východné Slovensko, Spišská Magura. Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 920 m.n.m. a najvyššie položený bod strediska je vo výške 1160 m.n.m., celkové prevýšenie teda predstavuje 240 metrov. Najlepšie snehové podmienky stredisko poskytuje v mesiacoch november až apríl. Celková dĺžka zjazdoviek je 11 km a z nich je 7,77 km umelo zasnežovaných.

Lyžiarske stredisko Lomnické sedlo
Z výšky 2196 m n.m. zlyžujete cez Lomnické sedlo 6 km dlhou zjazdovkou do Tatranskej Lomnice. Skvelé lyžovanie v Lomnickom sedle a nové široké zjazdovky zo Skalnatého plesa dole do Tatranskej Lomnice sú vďaka novému zasnežovaciemu systému a novej šesťsedačkovej lanovke Tatranská Lomnica - Štart garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier. Nezabudnuteľnou atrakciou je výstup visutou lanovkou na Lomnický štít.
U nás ste vždy vítaní - vaša Villa Domino
Návrat na obsah